КУХНЕНСКА МИВКА PYRAMIS CR Ф45Х15 СМ.
Код: 453320




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
- ПОКРИТИЕ : ГЛАНЦ
- ДЪЛЖИНА : 450.00 мм
- ШИРИНА : 450.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 150.00 мм
Доставка:
Цена: 26.99 €24.29 € / 47.51 лв.
Спести: 10 %
| Марка | PYRAMIS |
| МОДЕЛ | CR Ф45Х15 СМ. |
| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ГЛАНЦ |
| ДЪЛЖИНА | 450.00 мм |
| ШИРИНА | 450.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 150.00 мм |
| ЦВЯТ | ИНОКС |
| ОТЦЕДНИК | Не |
| ПРЕЛИВНИК | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ ВАЛВИДА И СИФОН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5201217023218 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
30.42 € / 59.50 лв. 
Български 
























