КУХНЕНСКА МИВКА PYRAMIS CR Ф45Х15 СМ.
Code: 453320




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE : ЕДНОКОРИТНА
- MATERIAL : НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
- COVER : ГЛАНЦ
- LENGTH : 450.00 мм
- WIDTH : 450.00 мм
- DEPTH-MM : 150.00 мм
Shipping:
Price: 26.99 €24.29 € / 47.51 лв.
Save: 10 %
| Brand | PYRAMIS |
| MODEL | CR Ф45Х15 СМ. |
| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER | ГЛАНЦ |
| LENGTH | 450.00 мм |
| WIDTH | 450.00 мм |
| DEPTH-MM | 150.00 мм |
| COLOUR | ИНОКС |
| DRAINER | No |
| OVERFLOW | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ ВАЛВИДА И СИФОН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 5201217023218 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
30.42 € / 59.50 лв. 
English 
























