КУХНЕНСКА МИВКА PYRAMIS ATRIA 57.50X50.5Х18 СМ.
Код: 458884
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
- ПОКРИТИЕ : ГЛАНЦ
- ДЪЛЖИНА : 575.00 мм
- ШИРИНА : 505.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 180.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от3.09 €
/
6.04лв.
| Марка | PYRAMIS |
| МОДЕЛ | ATRIA 57.50X50.5Х18 СМ. |
| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ГЛАНЦ |
| ДЪЛЖИНА | 575.00 мм |
| ШИРИНА | 505.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 180.00 мм |
| ЦВЯТ | ИНОКС |
| ОТЦЕДНИК | Не |
| ПРЕЛИВНИК | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ ВАЛВИДА И СИФОН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5201217053543 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
92.79 € / 181.48 лв. 
Български 

























