КУХНЕНСКА МИВКА PYRAMIS ATRIA 57.50X50.5Х18 СМ.
Code: 458884
In stock
Short Description
- TYPE : ЕДНОКОРИТНА
- MATERIAL : НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
- COVER : ГЛАНЦ
- LENGTH : 575.00 мм
- WIDTH : 505.00 мм
- DEPTH-MM : 180.00 мм
Shipping:
See credit plans
from3.09 €
/
6.04лв.
| Brand | PYRAMIS |
| MODEL | ATRIA 57.50X50.5Х18 СМ. |
| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER | ГЛАНЦ |
| LENGTH | 575.00 мм |
| WIDTH | 505.00 мм |
| DEPTH-MM | 180.00 мм |
| COLOUR | ИНОКС |
| DRAINER | No |
| OVERFLOW | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ ВАЛВИДА И СИФОН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 5201217053543 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
92.79 € / 181.48 лв. 
English 

























