КУХНЕНСКА МИВКА PYRAMIS ATHENA 79X50Х18 СМ.
Код: 458887
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
- ПОКРИТИЕ : ГЛАНЦ
- ДЪЛЖИНА : 790.00 мм
- ШИРИНА : 500.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 180.00 мм
| Марка | PYRAMIS |
| МОДЕЛ | ATHENA 79X50Х18 СМ. |
| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ГЛАНЦ |
| ДЪЛЖИНА | 790.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 180.00 мм |
| ЦВЯТ | ИНОКС |
| ОТЦЕДНИК | Да |
| ПРЕЛИВНИК | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ ВАЛВИДА И СИФОН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5201217068509 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
10.99 € / 21.49 лв. 
Български 






















