КУХНЕНСКА МИВКА INTER CERAMIC ICK 4444 44Х44Х20 СМ. САТЕН
Код: 112558
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
- ПОКРИТИЕ : САТЕН
- ДЪЛЖИНА : 440.00 мм
- ШИРИНА : 440.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 200.00 мм
Доставка:
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | ICK 4444 44Х44Х20 СМ. САТЕН |
| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | САТЕН |
| ДЪЛЖИНА | 440.00 мм |
| ШИРИНА | 440.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 200.00 мм |
| ОТЦЕДНИК | Не |
| ПРЕЛИВНИК | Да |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354237683 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
85.21 € / 166.66 лв. 
Български 
















