КУХНЕНСКА МИВКА INTER CERAMIC ICK 4444 44Х44Х20 СМ. САТЕН
Code: 112558
In stock
Short Description
- TYPE : ЕДНОКОРИТНА
- MATERIAL : НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
- COVER : САТЕН
- LENGTH : 440.00 мм
- WIDTH : 440.00 мм
- DEPTH-MM : 200.00 мм
Shipping:
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | ICK 4444 44Х44Х20 СМ. САТЕН |
| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER | САТЕН |
| LENGTH | 440.00 мм |
| WIDTH | 440.00 мм |
| DEPTH-MM | 200.00 мм |
| DRAINER | No |
| OVERFLOW | Yes |
| TAPHOLE | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354237683 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
85.21 € / 166.66 лв. 
English 
















