КОМПОЗИТНА КУХНЕНСКА МИВКА 51X51 CM. FAT 225 ПОЛИМЕРМРАМОР
Код: 478447
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИМЕРМРАМОР
- ДЪЛЖИНА : 510.00 мм
- ШИРИНА : 510.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 210.00 мм
| Марка | FAT |
| МОДЕЛ | 225 ПОЛИМЕРМРАМОР |
| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИМЕРМРАМОР |
| ДЪЛЖИНА | 510.00 мм |
| ШИРИНА | 510.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 210.00 мм |
| ОТЦЕДНИК | Не |
| ПРЕЛИВНИК | Да |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800149594753 |

Български 
















