КОМПОЗИТНА КУХНЕНСКА МИВКА 51X51 CM. FAT 225 ПОЛИМЕРМРАМОР
Code: 478447
Short Description
- TYPE : ЕДНОКОРИТНА
- MATERIAL : ПОЛИМЕРМРАМОР
- LENGTH : 510.00 мм
- WIDTH : 510.00 мм
- DEPTH-MM : 210.00 мм
| Brand | FAT |
| MODEL | 225 ПОЛИМЕРМРАМОР |
| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | ПОЛИМЕРМРАМОР |
| LENGTH | 510.00 мм |
| WIDTH | 510.00 мм |
| DEPTH-MM | 210.00 мм |
| DRAINER | No |
| OVERFLOW | Yes |
| TAPHOLE | Yes |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 3800149594753 |

English 
















