ГРАНИТНА КУХНЕНСКА МИВКА ЗА ВГРАЖДАНЕ 85.5Х46.5 СМ FAT 237 ФАТГРАНИТ ДВУКОРИТНА
Код: 226068
Кратко описание
- ТИП : ДВУКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : ФАТГРАНИТ
- ДЪЛЖИНА : 855.00 мм
- ШИРИНА : 465.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 200.00 мм
| Марка | FAT |
| МОДЕЛ | 237 ФАТГРАНИТ ДВУКОРИТНА |
| ТИП | ДВУКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | ФАТГРАНИТ |
| ДЪЛЖИНА | 855.00 мм |
| ШИРИНА | 465.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 200.00 мм |
| ОТЦЕДНИК | Да |
| ПРЕЛИВНИК | Да |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПРОБИВАНЕ |
| ГАРАНЦИЯ | 120 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800961065912 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















