ГРАНИТНА КУХНЕНСКА МИВКА ЗА ВГРАЖДАНЕ 85.5Х46.5 СМ FAT 237 ФАТГРАНИТ ДВУКОРИТНА
Code: 226068
Short Description
- TYPE : ДВУКОРИТНА
- MATERIAL : ФАТГРАНИТ
- LENGTH : 855.00 мм
- WIDTH : 465.00 мм
- DEPTH-MM : 200.00 мм
| Brand | FAT |
| MODEL | 237 ФАТГРАНИТ ДВУКОРИТНА |
| TYPE | ДВУКОРИТНА |
| MATERIAL | ФАТГРАНИТ |
| LENGTH | 855.00 мм |
| WIDTH | 465.00 мм |
| DEPTH-MM | 200.00 мм |
| DRAINER | Yes |
| OVERFLOW | Yes |
| TAPHOLE | ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПРОБИВАНЕ |
| WARRANTY | 120 MONTHS |
| EAN | 3800961065912 |
No documents were found for this product

English 



















