ГРАНИТНА КУХНЕНСКА МИВКА PYRAMIS ITHAKA 86X50 CM 1B1D ВУЛКАНО
Код: 238402
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : ГРАНИТ
- ПОКРИТИЕ : МАТ
- ДЪЛЖИНА : 500.00 мм
- ШИРИНА : 860.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 200.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от7.63 €
/
14.92лв.
Лихва, такси и ГПР

10х20.19€
/
10х39.49лв.
| Марка | PYRAMIS |
| МОДЕЛ | ITHAKA 86X50 CM 1B1D ВУЛКАНО |
| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | ГРАНИТ |
| ПОКРИТИЕ | МАТ |
| ДЪЛЖИНА | 500.00 мм |
| ШИРИНА | 860.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 200.00 мм |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ОТЦЕДНИК | Да |
| ПРЕЛИВНИК | Да |
| EAN | 5201217220631 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















