ГРАНИТНА КУХНЕНСКА МИВКА PYRAMIS ITHAKA 86X50 CM 1B1D ВУЛКАНО
Code: 238402
In stock
Short Description
- TYPE : ЕДНОКОРИТНА
- MATERIAL : ГРАНИТ
- COVER : МАТ
- LENGTH : 500.00 мм
- WIDTH : 860.00 мм
- DEPTH-MM : 200.00 мм
Shipping:
See credit plans
from7.63 €
/
14.92лв.
Interest, fees and APR

10х20.19€
/
10х39.49лв.
| Brand | PYRAMIS |
| MODEL | ITHAKA 86X50 CM 1B1D ВУЛКАНО |
| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | ГРАНИТ |
| COVER | МАТ |
| LENGTH | 500.00 мм |
| WIDTH | 860.00 мм |
| DEPTH-MM | 200.00 мм |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| DRAINER | Yes |
| OVERFLOW | Yes |
| EAN | 5201217220631 |
No documents were found for this product

English 

















