ГРАНИТНА КУХНЕНСКА МИВКА ALVEUS ATROX 30 59Х50Х19.5 СМ. ЧЕРНА
Код: 141418



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : ГРАНИТ
- ПОКРИТИЕ : МАТ
- ДЪЛЖИНА : 590.00 мм
- ШИРИНА : 500.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 195.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от6.08 €
/
11.89лв.
Лихва, такси и ГПР

10х16.10€
/
10х31.49лв.
Цена: 214.70 €161.02 € / 314.93 лв.
Спести: 25 %
| Марка | ALVEUS |
| МОДЕЛ | ATROX 30 59Х50Х19.5 СМ. ЧЕРНА |
| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | ГРАНИТ |
| ПОКРИТИЕ | МАТ |
| ДЪЛЖИНА | 590.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 195.00 мм |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ОТЦЕДНИК | Не |
| ПРЕЛИВНИК | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | АВТОМАТИЧЕН СИФОН |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3838997497360 |

Български 



















