ГРАНИТНА КУХНЕНСКА МИВКА ALVEUS ATROX 30 59Х50Х19.5 СМ. ЧЕРНА
Code: 141418



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE : ЕДНОКОРИТНА
- MATERIAL : ГРАНИТ
- COVER : МАТ
- LENGTH : 590.00 мм
- WIDTH : 500.00 мм
- DEPTH-MM : 195.00 мм
Shipping:
See credit plans
from6.08 €
/
11.89лв.
Interest, fees and APR

10х16.10€
/
10х31.49лв.
Price: 214.70 €161.02 € / 314.93 лв.
Save: 25 %
| Brand | ALVEUS |
| MODEL | ATROX 30 59Х50Х19.5 СМ. ЧЕРНА |
| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | ГРАНИТ |
| COVER | МАТ |
| LENGTH | 590.00 мм |
| WIDTH | 500.00 мм |
| DEPTH-MM | 195.00 мм |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| DRAINER | No |
| OVERFLOW | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION | АВТОМАТИЧЕН СИФОН |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 3838997497360 |

English 



















