ГРАНИТНА КУХНЕНСКА МИВКА 51Х51СМ FAT 225 ФАТГРАНИТ
Код: 484137
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : ФАТГРАНИТ
- ДЪЛЖИНА : 510.00 мм
- ШИРИНА : 510.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 210.00 мм
| Марка | FAT |
| МОДЕЛ | 225 ФАТГРАНИТ |
| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | ФАТГРАНИТ |
| ДЪЛЖИНА | 510.00 мм |
| ШИРИНА | 510.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 210.00 мм |
| ОТЦЕДНИК | Не |
| ПРЕЛИВНИК | Да |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 120 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800961034369 |

Български 























