ГРАНИТНА КУХНЕНСКА МИВКА 51Х51СМ FAT 225 ФАТГРАНИТ
Code: 484137
In stock
Short Description
- TYPE : ЕДНОКОРИТНА
- MATERIAL : ФАТГРАНИТ
- LENGTH : 510.00 мм
- WIDTH : 510.00 мм
- DEPTH-MM : 210.00 мм
| Brand | FAT |
| MODEL | 225 ФАТГРАНИТ |
| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | ФАТГРАНИТ |
| LENGTH | 510.00 мм |
| WIDTH | 510.00 мм |
| DEPTH-MM | 210.00 мм |
| DRAINER | No |
| OVERFLOW | Yes |
| TAPHOLE | Yes |
| WARRANTY | 120 MONTHS |
| EAN | 3800961034369 |

English 























