КУТИЯ ЗА ИНСТРУМЕНТИ С ОРГАНАЙЗЕР KONEKTO KN41111
Код: 482621
В наличност
Доставка:
| Марка | KONEKTO |
| МОДЕЛ | KN41111 |
| ВИСОЧИНА | 300.00 мм |
| ШИРИНА | 140.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 405.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА КУТИЯТА/ДЖОБА | PVC |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С ОРГАНАЙЗЕРИ |
| EAN | 3800755411116 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















