КУТИЯ ЗА ИНСТРУМЕНТИ С ОРГАНАЙЗЕР KONEKTO KN41111
Code: 482621
In stock
Shipping:
| Brand | KONEKTO |
| MODEL | KN41111 |
| HEIGHT | 300.00 мм |
| WIDTH | 140.00 мм |
| LENGTH | 405.00 мм |
| TOOLBOX MATERIAL | PVC |
| ADDITIONAL INFORMATION | С ОРГАНАЙЗЕРИ |
| EAN | 3800755411116 |
No documents were found for this product

English 


















