КУТИЯ ЗА ИНСТРУМЕНТИ PATROL R-BOX 16''+13''
Код: 125132
В наличност
Доставка:
| Марка | PATROL |
| МОДЕЛ | R-BOX 16''+13'' |
| ВИСОЧИНА | 385.00 мм |
| ШИРИНА | 230.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 204.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА КУТИЯТА/ДЖОБА | ПЛАСТМАСА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | + КУФАР R-BOX 13'' |
| EAN | 5901238254003 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















