КУТИЯ ЗА ИНСТРУМЕНТИ PATROL R-BOX 16''+13''
Code: 125132
In stock
Shipping:
| Brand | PATROL |
| MODEL | R-BOX 16''+13'' |
| HEIGHT | 385.00 мм |
| WIDTH | 230.00 мм |
| LENGTH | 204.00 мм |
| TOOLBOX MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| ADDITIONAL INFORMATION | + КУФАР R-BOX 13'' |
| EAN | 5901238254003 |
No documents were found for this product

English 

















