КУФАР ЗА ИНСТРУМЕНТИ НА КОЛЕЛА TAYG МОД.58
Код: 134854




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Доставка:
Цена: 58.03 €40.62 € / 79.45 лв.
Спести: 30 %
| Марка | TAYG |
| МОДЕЛ | МОД.58 |
| ВИСОЧИНА | 630.00 мм |
| ШИРИНА | 470.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 290.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА КУТИЯТА/ДЖОБА | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ТОВАР ВЪРХУ КАПАКА ДО 120 KG |
| EAN | 8412796158001 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













