КУФАР ЗА ИНСТРУМЕНТИ НА КОЛЕЛА TAYG МОД.58
Code: 134854




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Shipping:
Price: 58.03 €40.62 € / 79.45 лв.
Save: 30 %
| Brand | TAYG |
| MODEL | МОД.58 |
| HEIGHT | 630.00 мм |
| WIDTH | 470.00 мм |
| LENGTH | 290.00 мм |
| TOOLBOX MATERIAL | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | ТОВАР ВЪРХУ КАПАКА ДО 120 KG |
| EAN | 8412796158001 |
No documents were found for this product

English 













