ТВЪРД КУФАР С КОЛЕЛА CHIEMSEE JUMPER M ЧЕРЕН
Код: 801759
В наличност
Кратко описание
- БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ : 1
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- КАПАЦИТЕТ : 50.00 L
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
Купи на изплащане
от3.74 €
/
7.31лв.
| Марка | CHIEMSEE |
| МОДЕЛ | JUMPER M |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ | 1 |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ТИП ЗАКЛЮЧВАНЕ | ЦИП |
| КАПАЦИТЕТ | 50.00 L |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ВИСОЧИНА | 65.00 см |
| ШИРИНА | 27.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 44.30 см |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 3.970 kg |
| EAN | 4053204063186 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















