ТВЪРД КУФАР С КОЛЕЛА CHIEMSEE JUMPER M ЧЕРЕН
Code: 801759
In stock
Short Description
- NUMBER OF COMPARTMENT : 1
- MATERIAL : POLYESTER
- CAPACITY : 50.00 L
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
See credit plans
from3.74 €
/
7.31лв.
| Brand | CHIEMSEE |
| MODEL | JUMPER M |
| NUMBER OF COMPARTMENT | 1 |
| MATERIAL | POLYESTER |
| LOCK TYPE | ZIPPER |
| CAPACITY | 50.00 L |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| HEIGHT | 65.00 см |
| WIDTH | 27.00 см |
| LENGTH | 44.30 см |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 3.970 kg |
| EAN | 4053204063186 |
No documents were found for this product

English 















