АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА РОБОТ SUNSEEKER V3 20 V, 2.50 Ah, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 18.00 см, 600 m²
Код: 235374
В наличност
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 20 V
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 18.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 20 мм
- МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 60 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от33.96 €
/
66.42лв.
Лихва, такси и ГПР

10х89.90€
/
10х175.83лв.
| Марка | SUNSEEKER |
| МОДЕЛ | V3 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 20 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | ВГРАДЕНА |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 2.50 Ah |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 18.00 см |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 20 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 60 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 600 m² |
| BLUETOOTH | Да |
| КОНТРОЛ С МОБИЛНО ПРИЛОЖЕНИЕ | Да |
| СЕНЗОР ЗА ДЪЖД | Да |
| МАКС. НАКЛОН НА ПЛОЩТА | 42 % |
| НЕТНО ТЕГЛО | 9.200 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4069761000748 |

Български 





























