АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА РОБОТ SUNSEEKER V3 20 V, 2.50 Ah, CUTTING WIDTH 18.00 см, 600 m²
Code: 235374
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 20 V
- CUTTING WIDTH : 18.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 20 мм
- MAX CUTTING HEIGHT : 60 мм
Shipping:
See credit plans
from33.96 €
/
66.42лв.
Interest, fees and APR

10х89.90€
/
10х175.83лв.
| Brand | SUNSEEKER |
| MODEL | V3 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 20 V |
| BATTERY INCLUDED | BUILT-IN |
| BATTERY CAPACITY | 2.50 Ah |
| CUTTING WIDTH | 18.00 см |
| MIN CUTTING HEIGHT | 20 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 60 мм |
| RECOMMENDED MOWING AREA | 600 m² |
| BLUETOOTH | Yes |
| MOBILE APP CONTROL | Yes |
| RAIN SENSOR | Yes |
| MAXIMUM SLOPE | 42 % |
| PRODUCT WEIGHT | 9.200 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4069761000748 |

English 





























