АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА РОБОТ SUNSEEKER S5 20 V, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 22.00 см, 1600 m²
Код: 235378
В наличност
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 20 V
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 22.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 20 мм
- МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 60 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от56.63 €
/
110.76лв.
Лихва, такси и ГПР

10х149.90€
/
10х293.18лв.
| Марка | SUNSEEKER |
| МОДЕЛ | S5 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 20 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | ВГРАДЕНА |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 22.00 см |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 20 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 60 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 1600 m² |
| BLUETOOTH | Да |
| WI-FI | Да |
| СЕНЗОР ЗА ДЪЖД | Да |
| КАБЕЛ ЗА ВИРТУАЛНИ ГРАНИЦИ | Не |
| МАКС. НАКЛОН НА ПЛОЩТА | 60 % |
| НЕТНО ТЕГЛО | 11.800 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4069761000830 |

Български 





















