АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА РОБОТ SUNSEEKER S5 20 V, CUTTING WIDTH 22.00 см, 1600 m²
Code: 235378
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 20 V
- CUTTING WIDTH : 22.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 20 мм
- MAX CUTTING HEIGHT : 60 мм
Shipping:
See credit plans
from56.63 €
/
110.76лв.
Interest, fees and APR

10х149.90€
/
10х293.18лв.
| Brand | SUNSEEKER |
| MODEL | S5 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 20 V |
| BATTERY INCLUDED | BUILT-IN |
| CUTTING WIDTH | 22.00 см |
| MIN CUTTING HEIGHT | 20 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 60 мм |
| RECOMMENDED MOWING AREA | 1600 m² |
| BLUETOOTH | Yes |
| WI-FI | Yes |
| RAIN SENSOR | Yes |
| VIRTUAL BOUNDARY CABLE | No |
| MAXIMUM SLOPE | 60 % |
| PRODUCT WEIGHT | 11.800 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4069761000830 |

English 





















