АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА РОБОТ MOVA ULTRA 800 LiDAX 18 V, 5.20 Ah, GPS, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 18.00 см, 800 m²
Код: 248741
В наличност
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 18.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 20 мм
- МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 60 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от33.96 €
/
66.42лв.
| Марка | MOVA |
| МОДЕЛ | ULTRA 800 LiDAX |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | ВГРАДЕНА |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 5.20 Ah |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 18.00 см |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 20 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 60 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 800 m² |
| BLUETOOTH | Да |
| GPS | Да |
| КОНТРОЛ С МОБИЛНО ПРИЛОЖЕНИЕ | Да |
| GPS ЗАЩИТА СРЕЩУ КРАЖБА | Да |
| ФУНКЦИЯ МУЛЧИРАНЕ | Да |
| СЕНЗОР ЗА ДЪЖД | Да |
| КАБЕЛ ЗА ВИРТУАЛНИ ГРАНИЦИ | Не |
| МАКС. НАКЛОН НА ПЛОЩТА | 45 % |
| НЕТНО ТЕГЛО | 11.500 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 6977973410621 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















