АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА РОБОТ MOVA ULTRA 800 LiDAX 18 V, 5.20 Ah, GPS, CUTTING WIDTH 18.00 см, 800 m²
Code: 248741
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- CUTTING WIDTH : 18.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 20 мм
- MAX CUTTING HEIGHT : 60 мм
Shipping:
See credit plans
from33.96 €
/
66.42лв.
| Brand | MOVA |
| MODEL | ULTRA 800 LiDAX |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | BUILT-IN |
| BATTERY CAPACITY | 5.20 Ah |
| CUTTING WIDTH | 18.00 см |
| MIN CUTTING HEIGHT | 20 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 60 мм |
| RECOMMENDED MOWING AREA | 800 m² |
| BLUETOOTH | Yes |
| GPS | Yes |
| MOBILE APP CONTROL | Yes |
| GPS ANTI-THEFT | Yes |
| MULCHING FUNCTION | Yes |
| RAIN SENSOR | Yes |
| VIRTUAL BOUNDARY CABLE | No |
| MAXIMUM SLOPE | 45 % |
| PRODUCT WEIGHT | 11.500 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 6977973410621 |
No documents were found for this product

English 



















