АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА РОБОТ MOVA LiDAX ULTRA 2000 AWD 36 V, 7.50 Ah, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 40.00 см, 2000 m²
Код: 248742
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 36 V
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 40.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 30 мм
- МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 100 мм
Купи на изплащане
от83.07 €
/
162.47лв.
| Марка | MOVA |
| МОДЕЛ | LiDAX ULTRA 2000 AWD |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 36 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | ВГРАДЕНА |
| ЗАРЯДНО | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 7.50 Ah |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 40.00 см |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 30 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 100 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 2000 m² |
| 4G | Да |
| WI-FI | Да |
| КОНТРОЛ С МОБИЛНО ПРИЛОЖЕНИЕ | Да |
| GPS ЗАЩИТА СРЕЩУ КРАЖБА | Да |
| ФУНКЦИЯ МУЛЧИРАНЕ | Да |
| СЕНЗОР ЗА ДЪЖД | Да |
| КАБЕЛ ЗА ВИРТУАЛНИ ГРАНИЦИ | Не |
| МАКС. НАКЛОН НА ПЛОЩТА | 80 % |
| НЕТНО ТЕГЛО | 25.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 6977973411178 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























