ROBOT LAWNMOWER ULTRA 2000 РОБОТ MOVA LiDAX ULTRA 2000 AWD 36 V, 7.50 Ah, CUTTING WIDTH 40.00 см, 2000 m²
Code: 248742
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- VOLTAGE : 36 V
- CUTTING WIDTH : 40.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 30 мм
- MAX CUTTING HEIGHT : 100 мм
See credit plans
from83.07 €
/
162.47лв.
| Brand | MOVA |
| MODEL | LiDAX ULTRA 2000 AWD |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 36 V |
| BATTERY INCLUDED | BUILT-IN |
| CHARGER | Yes |
| BATTERY CAPACITY | 7.50 Ah |
| CUTTING WIDTH | 40.00 см |
| MIN CUTTING HEIGHT | 30 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 100 мм |
| RECOMMENDED MOWING AREA | 2000 m² |
| 4G | Yes |
| WI-FI | Yes |
| MOBILE APP CONTROL | Yes |
| GPS ANTI-THEFT | Yes |
| MULCHING FUNCTION | Yes |
| RAIN SENSOR | Yes |
| VIRTUAL BOUNDARY CABLE | No |
| MAXIMUM SLOPE | 80 % |
| PRODUCT WEIGHT | 25.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 6977973411178 |
No documents were found for this product

English 
























