АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА РОБОТ HUSQVARNA AUTOMOWER 105 18 V, 2.10 Ah, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 17.00 см, 600 m²
Код: 226658
В наличност
+

3 броя куфари включени в комплекта

Безплатана инсталация
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 17.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 20 мм
- МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 50 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от37.78 €
/
73.89лв.
Лихва, такси и ГПР

10х100.00€
/
10х195.58лв.
| Марка | HUSQVARNA |
| МОДЕЛ | AUTOMOWER 105 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ЗАРЯДНО | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 2.10 Ah |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 17.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 20 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 50 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 600 m² |
| КАБЕЛ ЗА ВИРТУАЛНИ ГРАНИЦИ | Не |
| МАКС. НАКЛОН НА ПЛОЩТА | 25 % |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7391736288583 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















