АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА РОБОТ HUSQVARNA AUTOMOWER 105 18 V, 2.10 Ah, CUTTING WIDTH 17.00 см, 600 m²
Code: 226658
In stock
+

3 suitcases included in the set

Free Installation
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- CUTTING WIDTH : 17.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 20 мм
- MAX CUTTING HEIGHT : 50 мм
Shipping:
See credit plans
from37.78 €
/
73.89лв.
Interest, fees and APR

10х100.00€
/
10х195.58лв.
| Brand | HUSQVARNA |
| MODEL | AUTOMOWER 105 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| CHARGER | Yes |
| BATTERY CAPACITY | 2.10 Ah |
| CUTTING WIDTH | 17.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 20 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 50 мм |
| RECOMMENDED MOWING AREA | 600 m² |
| VIRTUAL BOUNDARY CABLE | No |
| MAXIMUM SLOPE | 25 % |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 7391736288583 |
No documents were found for this product

English 























