АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА РОБОТ DREAME A2 5.00 Ah, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 22.00 см, 3000 m²
Код: 246661
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 22.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 30 мм
- МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 70 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от60.41 €
/
118.15лв.
Лихва, такси и ГПР

10х159.90€
/
10х312.74лв.
| Марка | DREAME |
| МОДЕЛ | A2 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | ВГРАДЕНА |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 5.00 Ah |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 22.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 30 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 70 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 3000 m² |
| BLUETOOTH | Да |
| КОНТРОЛ С МОБИЛНО ПРИЛОЖЕНИЕ | Да |
| СЕНЗОР ЗА ДЪЖД | Да |
| МАКС. НАКЛОН НА ПЛОЩТА | 50 % |
| НЕТНО ТЕГЛО | 16.300 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 6977973410119 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























