АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА РОБОТ DREAME A2 5.00 Ah, CUTTING WIDTH 22.00 см, 3000 m²
Code: 246661
In stock
Short Description
- CUTTING WIDTH : 22.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 30 мм
- MAX CUTTING HEIGHT : 70 мм
Shipping:
See credit plans
from60.41 €
/
118.15лв.
Interest, fees and APR

10х159.90€
/
10х312.74лв.
| Brand | DREAME |
| MODEL | A2 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| BATTERY INCLUDED | BUILT-IN |
| BATTERY CAPACITY | 5.00 Ah |
| CUTTING WIDTH | 22.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 30 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 70 мм |
| RECOMMENDED MOWING AREA | 3000 m² |
| BLUETOOTH | Yes |
| MOBILE APP CONTROL | Yes |
| RAIN SENSOR | Yes |
| MAXIMUM SLOPE | 50 % |
| PRODUCT WEIGHT | 16.300 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 6977973410119 |
No documents were found for this product

English 























