АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА РОБОТ BOSCH VisiMow 200 18 V, БРОЙ БАТЕРИИ 1, 5.00 Ah, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 18.00 см, 200 m²
Код: 247344
В наличност
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 18.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 20 мм
- МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 60 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от19.98 €
/
39.08лв.
Лихва, такси и ГПР

10х52.90€
/
10х103.46лв.
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | VisiMow 200 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| ЗАРЯДНО | Да |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 5.00 Ah |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 18.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 20 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 200 m² |
| МАКС. НАКЛОН НА ПЛОЩТА | 35 % |
| НЕТНО ТЕГЛО | 6.900 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4053423864434 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















