АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА РОБОТ BOSCH VisiMow 200 18 V, BATTERY COUNT 1, 5.00 Ah, CUTTING WIDTH 18.00 см, 200 m²
Code: 247344
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- CUTTING WIDTH : 18.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 20 мм
- MAX CUTTING HEIGHT : 60 мм
Shipping:
See credit plans
from19.98 €
/
39.08лв.
Interest, fees and APR

10х52.90€
/
10х103.46лв.
| Brand | BOSCH |
| MODEL | VisiMow 200 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| CHARGER | Yes |
| BATTERY COUNT | 1 |
| BATTERY CAPACITY | 5.00 Ah |
| CUTTING WIDTH | 18.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 20 мм |
| RECOMMENDED MOWING AREA | 200 m² |
| MAXIMUM SLOPE | 35 % |
| PRODUCT WEIGHT | 6.900 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4053423864434 |
No documents were found for this product

English 




















