ЛЪЧИСТ КОНВЕКТОР AIRELEC PREMIER PRO 2000W ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО 24.00 m²
Код: 698624
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от10.54 €
/
20.61лв.
Лихва, такси и ГПР

10х27.91€
/
10х54.59лв.
| Марка | AIRELEC |
| МОДЕЛ | PREMIER PRO 2000W |
| ТИП КОНВЕКТОР | СТЕНЕН |
| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | Не |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 8.400 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 84 МЕСЕЦА |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 24.00 m² |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ | IP24 |
| ДИСПЛЕЙ | Да |
| ТАЙМЕР | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | Да |
| ФУНКЦИЯ ОТВОРЕН ПРОЗОРЕЦ | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА | Да |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ | Не |
| ВИСОЧИНА | 45.00 см |
| ШИРИНА | 100.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 11.50 см |
| EAN | 3335016914971 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















