ЛЪЧИСТ КОНВЕКТОР AIRELEC PREMIER PRO 2000W HEATED AREA UP TO 24.00 m²
Code: 698624
In stock
Shipping:
See credit plans
from10.54 €
/
20.61лв.
Interest, fees and APR

10х27.91€
/
10х54.59лв.
| Brand | AIRELEC |
| MODEL | PREMIER PRO 2000W |
| CONVECTOR TYPE | WALL MOUNTED |
| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| WORK LEVELS | 1 |
| THERMOSTAT | Yes |
| ADDITIONAL EXTRAS | No |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 8.400 kg |
| WARRANTY | 84 MONTHS |
| HEATED AREA UP TO | 24.00 m² |
| MOISTURE RESISTANCE | IP24 |
| DISPLAY | Yes |
| TIMER | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER | Yes |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| OPEN WINDOW/DOOR FUNCTION | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN | Yes |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF | No |
| HEIGHT | 45.00 см |
| WIDTH | 100.00 см |
| LENGTH | 11.50 см |
| EAN | 3335016914971 |
No documents were found for this product

English 


















