КОНВЕКТОР TESY CN 03 050 MIS F ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО 6.00 m², 500.0 W
Код: 695827

В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от3.09 €
/
6.04лв.
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ | CN 03 050 MIS F |
| ТИП КОНВЕКТОР | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W | 500.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| МОНТАЖ НА СТЕНА | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | ADDITIONALEXTRAS |
| ГАРАНЦИЯ | 84 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 4.060 kg |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 6.00 m² |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ | IP 24 |
| ДИСПЛЕЙ | Не |
| ТАЙМЕР | Не |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Не |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА | Не |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ | Да |
| ВИСОЧИНА | 45.00 см |
| ШИРИНА | 44.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 9.00 см |
| EAN | 3800879206841 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













