КОНВЕКТОР TESY CN 03 050 MIS F HEATED AREA UP TO 6.00 m², 500.0 W
Code: 695827

In stock
Shipping:
See credit plans
from3.09 €
/
6.04лв.
| Brand | TESY |
| MODEL | CN 03 050 MIS F |
| CONVECTOR TYPE | FREE-STANDING |
| MAXPOWER-W | 500.0 W |
| WORK LEVELS | 1 |
| WALL MOUNTING | Yes |
| ADDITIONAL EXTRAS | ADDITIONALEXTRAS |
| WARRANTY | 84 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 4.060 kg |
| HEATED AREA UP TO | 6.00 m² |
| MOISTURE RESISTANCE | IP 24 |
| DISPLAY | No |
| TIMER | No |
| WEEKLY PROGRAMMER | No |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN | No |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF | Yes |
| HEIGHT | 45.00 см |
| WIDTH | 44.00 см |
| LENGTH | 9.00 см |
| EAN | 3800879206841 |
No documents were found for this product

English 













