КОНВЕКТОР ELDOM RH02F25M-W ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО 26.00 m², БЯЛ, 2500.0 W
Код: 802555
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от4.56 €
/
8.92лв.
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ | RH02F25M-W |
| ТИП КОНВЕКТОР | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W | 2500.0 W |
| МОНТАЖ НА СТЕНА | Да |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 6.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | С ВЪЗМОЖНОСТ ЗА СТЕНЕН МОНТАЖ |
| ГАРАНЦИЯ | 84 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 11.500 kg |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 26.00 m² |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ | Да |
| ВИСОЧИНА | 45.30 см |
| ШИРИНА | 107.20 см |
| ДЪЛЖИНА | 9.70 см |
| EAN | 3800035751444 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














