КОНВЕКТОР ELDOM RH02F25M-W HEATED AREA UP TO 26.00 m², БЯЛ, 2500.0 W
Code: 802555
In stock
Shipping:
See credit plans
from4.56 €
/
8.92лв.
| Brand | ELDOM |
| MODEL | RH02F25M-W |
| CONVECTOR TYPE | FREE-STANDING |
| MAXPOWER-W | 2500.0 W |
| WALL MOUNTING | Yes |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 6.000 kg |
| ADDITIONAL EXTRAS | С ВЪЗМОЖНОСТ ЗА СТЕНЕН МОНТАЖ |
| WARRANTY | 84 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 11.500 kg |
| HEATED AREA UP TO | 26.00 m² |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF | Yes |
| HEIGHT | 45.30 см |
| WIDTH | 107.20 см |
| LENGTH | 9.70 см |
| EAN | 3800035751444 |
No documents were found for this product

English 














