Конвектор ELDOM CFV2000 BLACK
- Произведен в България.
- Уникален дизайн с две лица.
- Метален корпус.
- Пластмасови детайли от полиамид, устойчив на високи температури.
- Прецизен терморегулатор.
- Лесно преносим.
- Стабилни крачета.
- Захранващ кабел с щепсел

Български 
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ | CFV2000 BLACK |
| ТИП КОНВЕКТОР | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| МОНТАЖ НА СТЕНА | Не |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | ADDITIONALEXTRAS |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 4.800 kg |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ | Не |
| WI-FI | Не |
| ДИСПЛЕЙ | Не |
| ТАЙМЕР | Не |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Не |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА | Не |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ | Да |
| ВИСОЧИНА | 42.70 см |
| ШИРИНА | 68.70 см |
| ДЪЛЖИНА | 18.00 см |
| EAN | 3800035708653 |