Конвектор ELDOM CFV2000 BLACK
- Произведен в България.
- Уникален дизайн с две лица.
- Метален корпус.
- Пластмасови детайли от полиамид, устойчив на високи температури.
- Прецизен терморегулатор.
- Лесно преносим.
- Стабилни крачета.
- Захранващ кабел с щепсел

English 
| Brand | ELDOM |
| MODEL | CFV2000 BLACK |
| CONVECTOR TYPE | FREE-STANDING |
| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| THERMOSTAT | Yes |
| WALL MOUNTING | No |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL EXTRAS | ADDITIONALEXTRAS |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 4.800 kg |
| MOISTURE RESISTANCE | No |
| WI-FI | No |
| DISPLAY | No |
| TIMER | No |
| WEEKLY PROGRAMMER | No |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN | No |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF | Yes |
| HEIGHT | 42.70 см |
| WIDTH | 68.70 см |
| LENGTH | 18.00 см |
| EAN | 3800035708653 |