КОНВЕКТОР AIRELEC TACTIC WIFI 2500W ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО 25.00 m², БЯЛ, WI-FI
Код: 802137
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от9.19 €
/
17.97лв.
Лихва, такси и ГПР

10х24.33€
/
10х47.59лв.
| Марка | AIRELEC |
| МОДЕЛ | TACTIC WIFI 2500W |
| МОЩНОСТ W | 2500.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 4 |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 7.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 84 МЕСЕЦА |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 25.00 m² |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| WI-FI | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА | Да |
| EAN | 3465700051481 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














