КОНВЕКТОР AIRELEC TACTIC WIFI 2500W HEATED AREA UP TO 25.00 m², БЯЛ, WI-FI
Code: 802137
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from9.19 €
/
17.97лв.
Interest, fees and APR

10х24.33€
/
10х47.59лв.
| Brand | AIRELEC |
| MODEL | TACTIC WIFI 2500W |
| MAXPOWER-W | 2500.0 W |
| WORK LEVELS | 4 |
| THERMOSTAT | Yes |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 7.000 kg |
| WARRANTY | 84 MONTHS |
| HEATED AREA UP TO | 25.00 m² |
| MOISTURE RESISTANCE | Yes |
| WI-FI | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN | Yes |
| EAN | 3465700051481 |
No documents were found for this product

English 














