BOSCH HC 4000-15 1500W ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО 15.00 m²
Код: 803299
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от5.91 €
/
11.56лв.
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | HC 4000-15 1500W |
| ТИП КОНВЕКТОР | СТЕНЕН |
| МОЩНОСТ W | 1500.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 5.600 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 15.00 m² |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ | IP24 |
| ДИСПЛЕЙ | Да |
| ТАЙМЕР | Да |
| ФУНКЦИЯ ОТВОРЕН ПРОЗОРЕЦ | Да |
| EAN | 4062321976149 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















